Zobacz także: Imprezy firmowe | Targi i promocje | Program familijny | Projekty specjalne

Atrakcje na weseleJedna z najważniejszych uroczystości w życiu człowieka. Każdy chce, aby ten dzień był wyjątkowy i obfity w magiczne chwile. Tym właśnie zajmuje się Iluzjonista Karol Sanetti. Może on w oryginalny sposób dostarczyć emocji Twoim gościom podczas tego dnia. Ludzie niezbyt często widzą iluzję na żywo. A już na pewno nie na weselach, jako, że takie uroczystości trafiają się kilka razy w życiu – będąc tam jako gość. Wyróżnij swoje wesele! Zaczaruj ważne chwile i zaskocz swoich gości pokazem magicznym!

Występ iluzjonisty Karola SanetiiIluzja Sceniczna

Program, który jest połączeniem manipulacyjnych efektów magicznych(wykonywanych za pomocą sprawności dłoni) i efektów kontaktowych wykonywanych z osobami wybieranym spośród publiczności. Deszcz serc, akrobacje piłeczek oraz magiczne połączenie się ścieżek życiowych Pary Młodej to niektóre z efektów jakie można zobaczyć w tym przedstawieniu!

IluzjonistaMikroiluzja (iluzja z bliska)

Efekty na wyciągnięcie dłoni. Iluzja na weselu spotyka się z miłym odbiorem i dozą ciekawości. Ludzie chcą wiedzieć jak to się dzieje i na chwilę zapomnieć o wszystkim. Magia przed oczami i angażowanie widzów to czynniki, które sprawią, że Twoje wesele może być oryginalne i wspominane przez długi czas!

 

 

 

Zapytaj o ofertę

 

 

 

 

Zobacz więcej filmów:

 

 

Zobacz opinie osób, które widziały pokazy iluzji na weselu:

 

 

Zapytaj o ofertę