Warsztaty z iluzji dla firmy Michelin, Mrągowo 2013

20 grudnia 2013 czyli w moje urodziny miałem ciekawe zlecenie, bo były to warsztaty z iluzji. Klientem dla którego realizowałem to zlecenie była firma MICHELIN – oczywiście związana z oponami na co dzień. Jednak we wspominanym terminie uczyłem 17 osób iluzji. Całość odbyła się w hotelu Mercure Resort & Spa**** w Mrągowie.

 

Przyznam, że naprawdę „moi uczniowie” byli zaangażowani. Repertuar starałem się zróżnicować, aby każdy znalazł coś dla siebie. Były tam:

– numery z kartami

– triki ze sznurkiem

– efekt z monetą i długopisem

– ozdobniki do wyróżnienia się w towarzystwie z kartami oraz długopisem.

warsztaty z iluzji

 

Całość oprócz nauki prostych trików wzbogaciłem prezentacjami kilku trudniejszych iluzji. Pomimo, że efekty których uczyłem nie były skomplikowane w ruchach to i tak wymagały praktyki. Oczywiście moi uczniowie mogą nimi teraz zaskoczyć rodzinę, znajomych czy choćby klientów.

 

Oby więcej tak chętnych i miłych do współpracy ludzi. I może następnym razem zostanę zaproszony do przeprowadzenia pełnego pokazu iluzji dla wyżej wspomnianej firmy, kto wie…

 

Oczywiście po powrocie i podczas całego dnia byłem mile zasypany życzeniami i dostałem kilka prezentów. Jednak to już niech może zostanie moją tajemnicą…