Pokazy iluzji dla dzieci – Kielce i Sochaczew/Warszawa, a tak naprawdę ich okolice i uśmiechnięte buzie najmłodszych

W ostatnim czasie miałem trochę występów na terenie całego kraju. Nie pisałem nic na blogu już dłuższy czas, dlatego już pora odrobinę naskrobać.

Koniec maja i początek czerwca to czas imprez dla dzieci z okazji ich święta. Z tego też powodu jednym z moich ostatnich wyjazdów były Kielce i Warszawa/Sochaczew. A tak naprawdę ich okolice, jednak podejrzewam, że niektórzy mogą nie wiedzieć, gdzie są takie miejscowości jak Daleszyce czy Paprotnia. Pierwszy występ był imprezą w plenerze, drugi natomiast w pomieszczeniu. W ciągu tych 2 dni podejrzewam, że zobaczyło mnie około 300 dzieci i tyle samo osób dorosłych.

Pierwszego dnia wyjeżdżałem w okolice Kielc. Już poprzedniego miałem część walizek przygotowanych do wyjazdu i spokojnie czekających w pokoju. Reszta w samochodzie.

iluzjonista kielce wyjazd

Podróż minęła dosyć szybko pomimo ilości km do pokonania.

pokaz iluzji kielce wyjazd

Na miejscu zapewne i dzięki ładnej pogodzie frekwencja ludzi dopisała. Występ bardzo fajnie minął, ludzie zaangażowani, dzieci też chętnie brały udział w przedstawieniu.

występ iluzjonisty kielce

Po całości wbicie w nawigację miejsca docelowego – miejsca noclegu – i w drogę.

magik kielce

Tego dnia czekało jeszcze około 200 km do pokonania. Nie było sensu wracać do domu, aby znowu rano wyjeżdżać stąd miejscem w którym jak się okazało warto było się zatrzymać był Hotel Kuźnia w Paprotni. Naprawdę fajne miejsce. Łóżko bardzo wygodne i dodatki w łazience sprawiły, że ten nocleg ma u mnie duże plusy. Poza tym warto też było skorzystać z basenu oraz jaccuzi, które były w cenie dla gości. Takie odprężenie z rana przed kolejnym przedstawieniem były ulgą dla ciała i umysłu. 🙂

hotel kuźnia paprotnia

Następnie zaprezentowałem kolejny pokaz dla dzieci w okolicach Warszawy – Paprotnia. Dokładnie pomiędzy Warszawą, a Sochaczewem i do domu.

iluzjonista dla dzieci

Intensywne i męczące, ale jednocześnie przyjemne 2 dni i kolejne pokazy iluzji dla dzieci przechodzą już do historii jako wspomnienia. Kolejne już zaplanowane. Ciekawe ile tym razem uśmiechniętych dzieci mnie zobaczy…

pokazy dla dzieci kielce

 Jeśli chcesz być na bieżąco z tym co u mnie zapraszam Cię do obserwowania bloga oraz polubienia fan page’a na fb:

https://www.facebook.com/IluzjonistaKarolSanetti

Do usłyszenia! 🙂