Pokaz iluzjonisty na spotkanie firmowe (wigilia pracowników) jako niebanalna atrakcja – Białystok

Witaj w kolejnym wpisie!

Dziękuję, że śledzisz to co robię. 🙂 Dziś podzielę się krótką relacją z pokazu iluzji na spotkaniu firmowym (wigilijnym) dla firmy Decathlon. Występ odbył się w grudniu 2014 roku w Hotelu Silver*** w Białymstoku. To już nie pierwszy raz kiedy mogłem „czarować” dla tej firmy. A tutaj możesz poczytać nawet o tym na blogu w innym poście:

https://www.karolsanetti.pl/iluzjonista-karol-sanetti-placz-smiech-i-zaskoczenie-czyli-pokaz-iluzji-jako-zaskakujaca-atrakcja-na-spotkaniu-firmowym-decathlon-bialystok-2014/

W każdym razie po raz kolejny iluzja spotkała się z bardzo miłym odbiorem. Oczywiście warto podkreślić, że publiczność była po prostu świetna i skora do współpracy. Młodzi ludzie, zintegrowany zespół, naprawdę miłe odczucia.

Wiedziałem, że niektórzy już mnie wcześniej widzieli i mogli się spodziewać co zaprezentuję. Jednak miałem coś ku zaskoczeniu w rękawie. Świadomość, że kilka osób może się powtórzyć sprawiła, że stworzyłem program tak, aby był ciekawy dla tej osoby, która zobaczy mnie pierwszy raz i dla tej, która już myślała, że wie co zobaczy. W końcu kto może mieć lepszego asa w rękawie niż Iluzjonista? 🙂

Skrót z tego występu można obejrzeć poniżej:

Pokaz iluzjonisty na imprezie firmowej, w tym wypadku wigilii firmowej to oryginalna atrakcja, która może zaskoczyć wielu pracowników, którzy w oczekiwaniu na czas spędzony w gronie rodzinnym mogą podsumować rok, wyciągnąć wnioski ze słabszych dni, uczcić lepsze i uśmiechnąć się w myślach jako zadatek przyszłych sukcesów.

W grudniu występowałem nie tylko w takich miastach jak Białystok czy Warszawa. W końcu wszędzie są ludzie, którzy szukają czegoś innego. A Iluzjonista może sprawić, aby ten czas był magiczny.

Na koniec nie zostaje mi nic innego jak zaprosić do kolejnego wpisu i pochwalić się (bo chyba warto? 🙂 ) dobrymi słowami, które otrzymałem. A zatem poniżej referencje i do miłego usłyszenia!

Referencje Decathlon