Iluzjonista Płock

Pokaz Iluzji PŁOCK – kolejna impreza firmowa

Pokaz iluzji podczas imprezy firmowej ? Czy to dobry pomysł ?

Hej,

z tej strony znowu Karol Sanetti Iluzjonista. Rzadko tutaj coś piszę ostatnio, ale dzisiaj chciałbym się podzielić kilkoma słowami na temat pokazu, który ostatnio przedstawiałem w Płocku. Była to impreza firmowa. Najczęściej właśnie na takich wydarzeniach bywam ze swoją iluzją. I tak było tym razem. Umowę podpisałem już dawno temu, może z 2 czy nawet 3 miesiące. Szczerze nie pamiętam.

Klienci wiedzą, że profesjonalny pokaz iluzji to atrakcja, która może wnieść sporą wartość do ich wydarzenia i coraz większa świadomość wśród Klientów sprawia, że decydują się na takie urozmaicenie. W końcu jedzenie, alkohol i zabawa to standard, który często niczym nie wyróżnia się spośród setek organizowanych eventów. Pokaz iluzjonisty może dać powiew świeżości i zaskoczyć wszystkich gości. 

W tym przypadku zaskoczyłem swoją publiczność pokazem iluzji scenicznej, a następnie iluzją z bliska. Obie formy zawsze sprawdzają się idealnie. Pierwsza z nich to występ dla szerszego grona osób – na parkiecie albo miejscu do tego zaaranżowanym. Natomiast pokazy iluzji stolikowej to coś na wyciągnięcie ręki dla osób, które akurat siedzą albo nie są po prostu zainteresowane tańcem. 

 

Poniżej kilka zdjęć z moich pokazów iluzji na tej imprezie w Płocku :

Moje pokazy iluzji w Płocku

Wielokrotnie miałem okazję przestawiać swoje pokazy iluzji w Płocku. Nie zawsze były to eventy firmowe, czasami imprezy prywatne. 

Występ iluzjonisty to zawsze atrakcja, która jest unikalna i goście się jej nie spodziewają. Mam nadzieję, że w przyszłości jeszcze niejednokrotnie odwiedzę Płock, bo to małe, urocze miasto i mam z nim kilka wspomnień ze swoich różnych zleceń. 

Które kolejne miasto odwiedzę ze swoim pokazem iluzji ?