Iluzjonista Lublin

Kolejny POKAZ ILUZJI LUBLIN – świętowanie firmowe !

Hej, hej!

Dziś podzielę się z Tobą tym co ostatnio miałem okazję robić w Lublinie. A miałem przyjemność urozmaicić swoją iluzją kolejny event firmowy. Z okazji 30-lecia! Przyznam, że tego dnia temperatura była niesamowicie wysoka. Zwłaszcza mając na uwadze to, że byłem ubrany jak na obrazku poniżej….

Pokaz iluzji w Lublinie
Tak właśnie wygląda Iluzjonista w temperaturze około 30 stopni...

Przyznam lekko nie było robić ten występ. Jednak ogólnie jestem zadowolony i mój Klient z tego co wiem to też. 🙂 Zgodnie z planem !

Iluzjonista w Lublinie na event firmowy
Jak widać czasami się dwoję, żeby sprostać oczekiwaniom Klientów!

Pokaz iluzji w Lublinie ? Czy iluzjonista się sprawdzi na imprezę?

Kolejny raz potwierdziło się, że pomysł iluzjonisty na imprezie to doskonały pomysł. Nie dość, że zaskoczy widzów to w oryginalny sposób uzupełni program jakiejkolwiek imprezy. Występ magika to zawsze duża atrakcja, co jest po prostu faktem. 

Po moich pokazach iluzji spotkałem się z kolegą i mogliśmy razem spędzić trochę czasu i korzystać z uroków miasta. A byłem tutaj wiele razy, aczkolwiek lubię wracać. Lublin ma to coś. Nie jest to tak duże miasto jak Warszawa czy Kraków, a jednak kusi. Nie wiem kiedy znowu się zobaczymy. Zapewne znowu przy okazji jakiejś imprezy firmowej lub prywatnej gdzie będzie potrzebna rozrywka w postaci występu iluzjonisty. 😉