Iluzjonista na weselu – niespodzianka dla gości czy Pary Młodej?

Pokaz iluzji na weselu to coraz częściej wybierana atrakcja. Oprócz niej spotyka się również: pokazy taneczne(chyba najbardziej znane) czy pokazy barmańskie. Jednak to sztuka iluzji potrafi sprawić, iż ten wyjątkowy dzień nabierze magicznego znaczenia. W końcu ludzie są w ciągłym biegu, mają masę spraw na głowie, szczególnie przed weselem. Dlatego też w ciągu tego uroczystego dnia mogą sobie pozwolić na nutkę zapomnienia i magii…

 

Tylko właściwie dla kogo jest ta iluzja? Dla gości, Pary Młodej, a może dla dzieci, żeby sie nie nudziły? Ale czy trzeba wybierać? Magik na weselu ma nieco zaskoczyć i rozbawić publiczność – wszystkich. Sprawić, aby ludzie mile spędzili ten czas. Jest to interesujący przerywnik podczas całej zabawy, bo w końcu czy na każdym weselu musi być jedynie jedzenie, picie oraz tańce? Może dodać do tego nutki tajemniczości i czegoś nowego? I tutaj pojawia się iluzjonista, który może przedstawić swoje show w 2 opcjach:

 

1. Iluzja sceniczna – czyli przedstawienie przed wszystkimi jednocześnie. Iluzjonista prezentuję podczas niego efekty pod muzykę, jak też z komentarzem zapraszając do kilku z nich gości do pomocy. Publiczność jest ustawiona frontalnie. Oczywiście całość w humorystycznej oprawie by nie tylko zaskoczyć, ale też bawić! W końcu wesele to celebracja tego unikalnego dnia! Nie tylko dla dwójki osób, ale też dla rodziny i znajomych. Całość programu zazwyczaj kończy się ukazaniem w metaforyczny sposób jak połączyły się ścieżki życiowe Pary Młodej.

 

iluzjonista na weselu - iluzja sceniczna

 

2. Iluzja z bliska – czyli magia na wyciągnięcie dłoni. Iluzjonista wędruje po danej imprezie i podchodząc do małych grupek ludzi umila im czas. Oczywiście goście są angażowani do wspólnej zabawy. Większość efektów jest prezentowanych z kartami, ale nie tylko, bo są też używane monety, długopisy czy inne małe przedmioty. Do wszystkiego dodana nutka humoru i uśmiech na twarzach ludzi wyczarowany! Nie każdy musi być w danym momencie zainteresowany przykładowo tańczeniem i wtedy iluzjonista może w interesujący sposób zająć ten czas.

 

Pokazy magii przy stolikach gości

 

Obie formy można połączyć i dowolnie skonfigurować. Wiele zależy od warunków, ilości gości oraz oczekiwań osoby, która zamawia występ. Repertuar również może zostać zmieniony i dostosowany do danej imprezy, bo wiadomo, iż każda jest inna. Każda uroczystość jest wyjątkowa. Dodaj do niej szczypty magii…