Iluzjonista na weselu – niespodzianka dla gości czy Pary Młodej?

Iluzjonista na Twoim weselu

Pokaz iluzji na weselu to coraz częściej wybierana atrakcja. Oprócz niej spotyka się również: pokazy taneczne (chyba najbardziej znane) czy pokazy barmańskie. Jednak to sztuka iluzji potrafi sprawić, iż ten wyjątkowy dzień nabierze magicznego znaczenia. W końcu ludzie są w ciągłym biegu, mają masę spraw na głowie, szczególnie przed weselem. Dlatego też w ciągu tego uroczystego dnia mogą sobie pozwolić na nutkę zapomnienia i magii…

ILUZJONISTA NA WESELU
iluzjonista-na-wesele-atrakcja-dla-ciebie 9

Tylko właściwie dla kogo jest ta iluzja? Dla gości, Pary Młodej, a może dla dzieci, żeby sie nie nudziły? Ale czy trzeba wybierać? Magik na weselu ma nieco zaskoczyć i rozbawić publiczność – wszystkich. Sprawić, aby ludzie mile spędzili ten czas. Jest to interesujący przerywnik podczas całej zabawy, bo w końcu czy na każdym weselu musi być jedynie jedzenie, picie oraz tańce? Może dodać do tego nutki tajemniczości i czegoś nowego? I tutaj pojawia się iluzjonista, który może przedstawić swoje show w 2 opcjach:

Iluzja sceniczna

Iluzjonista na weselu - widok od tyłu
Iluzjonista na weselu - widok od tyłu 2

1. Iluzja sceniczna – czyli przedstawienie przed wszystkimi jednocześnie. Iluzjonista prezentuję podczas niego efekty pod muzykę, jak też z komentarzem zapraszając do kilku z nich gości do pomocy. Publiczność jest ustawiona frontalnie. Oczywiście całość w humorystycznej oprawie by nie tylko zaskoczyć, ale też bawić! W końcu wesele to celebracja tego unikalnego dnia! Nie tylko dla dwójki osób, ale też dla rodziny i znajomych. Całość programu zazwyczaj kończy się ukazaniem w metaforyczny sposób jak połączyły się ścieżki życiowe Pary Młodej.

Iluzja z bliska

Magik na weselu z bliska 2
Magik na weselu z bliska

2. Iluzja z bliska – czyli magia na wyciągnięcie dłoni. Iluzjonista wędruje po danej imprezie i podchodząc do małych grupek ludzi umila im czas. Oczywiście goście są angażowani do wspólnej zabawy. Większość efektów jest prezentowanych z kartami, ale nie tylko, bo są też używane monety, długopisy czy inne małe przedmioty. Do wszystkiego dodana nutka humoru i uśmiech na twarzach ludzi wyczarowany! Nie każdy musi być w danym momencie zainteresowany przykładowo tańczeniem i wtedy iluzjonista może w interesujący sposób zająć ten czas.

Obie formy można połączyć i dowolnie skonfigurować. Wiele zależy od warunków, ilości gości oraz oczekiwań osoby, która zamawia występ. Repertuar również może zostać zmieniony i dostosowany do danej imprezy, bo wiadomo, iż każda jest inna. Każda uroczystość jest wyjątkowa. Dodaj do niej szczypty magii… Iluzjonista na weselu to sprawdzona atrakcja dla Twoich gości. 

Iluzjonista na weselu to nowoczesna forma zaskoczenia gości.