Iluzjonista na wesele – atrakcja dla Ciebie?

Pokaz iluzji na wesele - Jak to jest ?

Międzynarodowy pokaz iluzji – zaskoczyłem gości z Polski i Francji…

Są uroczystości, które zostają w mojej głowie i duszy na dłużej…

Każdy występ to dla mnie nowa przygoda, nowi ludzie i ten sam ja, który chce dać z siebie 100%. Tutaj Pani Ania odezwała się do mnie pytając o możliwość pokazów podczas swojego przyjęcia weselnego. Dodała, że nie mieszka w Polsce, a w Londynie ze swoim przyszłym mężem. Dla mnie oczywiście to ciekawa informacja i pomimo że występowałem już w kilku miastach Europy to ta impreza miała odbyć się w Białymstoku. I tak też jakiś czas później od tej rozmowy się stało.

Dodam, że było to międzynarodowe wesele – goście z Polski oraz z Francji. Występ prowadziłem trochę po polsku, trochę po angielsku. Zasób mojego słownictwa w języku francuskim zaczyna się na „bonjour” i kończy się niewiele dalej…  Poza tym sztuka iluzji posługuję się językiem międzynarodowym – może dotrzeć do każdego.

Jak może zaskoczyć gości iluzjonista podczas wesela ?

Iluzjonista na wesele to atrakcja, która może być dopasowana do Twojego wydarzenia. 

W tym przypadku przedstawiłem podczas wydarzenia pokaz iluzji scenicznej oraz pokazy iluzji z bliska. Takie połączenie ZAWSZE daje zaskakujący efekt, bo nie dość, że goście mogą zobaczyć coś większego – atrakcję, przerywnik w trakcie imprezy to później jeszcze coś na wyciągnięcie ręki. Iluzjonista to osoba, która może dodać wartości dla Twojej imprezy niezależnie od tego ilu masz gości, jakiego typu wydarzenie tworzysz i jaki ma charakter. Ja już zajmuję się tą profesją ponad 10 lat i zrealizowałem masę pokazów na terenie całej Polski, jak też poza granicami.

 

Czy iluzjonista na wesele to dobry pomysł ?

Możesz zapytać rodziny oraz znajomych czy widzieli takie pokazy kiedykolwiek podczas wesela. Prawdopodobnie powiedzą, że nie. I tak też mówią goście podczas moich występów. Iluzja pomimo tego, że coraz częściej pojawia się na imprezach to dalej jest oryginalną i zaskakującą atrakcją. Nikt się tego nie spodziewa. Najczęściej znamy występy Iluzjonistów z telewizji, a na żywo nie zdarza się zbyt często tego widzieć. I z tego też powodu jest to oryginalny pomysł. Ja posiadam w swoim dorobku mnóstwo opinii od zadowolonych Par Młodych. Często moi Klienci na początku nie są pewni czy to dobry pomysł. Ale po fakcie mówią, że BYŁO WARTO, a ich goście świetnie się bawili. 


Iluzjonista na wesele – Jak wygląda taki pokaz iluzji ?

Poniżej zamieszczam kilka zdjęć z mojego pokazu iluzji. Będą to oczywiście fotografie z części scenicznej oraz iluzji z bliska. Możesz zobaczyć jakie reakcje mieli goście podczas pokazów i jak to wyglądało. Zapraszam do obejrzenia.Co sądzi Para Młoda o moich występach ? Zobacz poniżej!

Odtwórz wideo

Sprawdź dostępność swojego terminu oraz szczegóły.

I zaskocz swoich gości w tym ważnym dniu pokazem iluzji podczas wesela!