Iluzjonista Karol Sanetti – występ iluzjonisty jako oryginalna atrakcja na imprezę/bankiet/event firmowy

występ iluzjonisty na premierze produktu

Realizacje firmowe.

Obecnie najczęściej obsługiwane przeze mnie imprezy to właśnie eventy dla firm. Czasami firma chce urozmaicić ważną konferencję o coś innego, czasami najważniejsza impreza w roku, gdzie są przyznawane różnego rodzaju nagrody i wyróżnienia potrzebuje jakiejś atrakcji. Różne są oczekiwania i zapewne różne są możliwości. Jedną z nich jest zaproszenie iluzjonisty.

I tutaj pojawiam się ja ze swoimi usługami. Mogę pochwalić się współpracą między innymi z takimi firmami jak: Carlsberg, Michelin, Orange, Eurobank,Outbox, Jeronimo Martins, Volkswagen. I wiele innych znanych i mniej znanych. Każda z nich chciała uatrakcyjnić swoją uroczystość i zaskoczyć swoich Gości/Klientów.

I właśnie dziś chciałbym napisać kilka słów o ostatniej z nich. Dosyć niedawno miałem okazję współpracować z Autoryzowanym Dealerem VOLKSWAGENA Autorud w Stalowej Woli. Imprezą była premiera nowego Passata. Przedstawiłem tam dla zebranych Gości pokaz sceniczny skrócony oraz mikroiluzję przy stolikach.

Był to udany event dla mnie i mam nadzieję, że też dla firmy z którą współpracowałem. A myślę, że się dogadaliśmy o czymś świadczą pochlebne referencje za które warto jeszcze raz podziękować. Mili ludzi, udane występy, prestiżowa premiera. Czego chcieć więcej? 🙂 Więcej takich realizacji!

referencje VOLKSWAGEN

Zapraszam do obejrzenia skrótu z całości:

PS. Ale jedno to jeszcze muszę dodać. Czego naprawdę żałuję. Nawet dokładnie nie przyjrzałem się maszynie, której był to wieczór. Najpierw byłem zajęty pokazami, a później po prostu zapomniałem. Nie wsiadłem do środka, nie sprawdziłem niczego – NIC. Wielka szkoda. Niby był tak blisko, a tak daleko. Okazja minęła… Przy następnej realizacji dla salonu samochodowego będę o tym jednak pamiętać! 😉