Iluzjonista Karol Sanetti wyczarowuje piwo czyli pokaz iluzji na imprezie firmowej pod Warszawą dla Carlsberga, 2013

19 grudnia 2013 po raz kolejny pojawiłem się na uroczystości w Hotelu Lamberton*** pod Warszawą. Kiedyś już też tam gościłem na innej, również firmowej imprezie. Tym razem była to kolacja dla firmy CARLSBERG, jak wiadomo zajmującej się dostarczeniem napojów procentowych.

 

Na tej uroczystości po wszelkich przemówieniach i innych oficjalnych ogłoszenia miałem umilić gościom czas pokazem iluzji scenicznej i następnie mikromagii przy stolikach.

 

Jeśli chodzi o pierwszą część, czyli sceniczną dla wszystkich, to przedstawiałem program 20 minutowy. Standardowy, lecz wzbogacony o kilka elementów związanych z firmą. A konkretnie:

– w jednym numerze zawarłem odrobinę informacji dotyczących klienta jako pytania dla 2 uczestników z publiczności

– inny trik był przygotowany konkretnie na tę imprezę, pojawiłem 4 puszki Carlsberga + manipulacyjnie za pomocą kart nazwę firmy

 

atrakcja na imprezy firmowe warszawa

 Pojawienie produktu firmowego oraz nazwy firmy.

Po występie scenicznym iluzja zagościła przy stołach. Przy jednym jak to się czasami zdarza znalazł się ktoś kto też umiał czarować. Pomimo, że jeden numer tej osobie z kartami nie wyszedł to i tak ubaw dla pozostałych był przedni. Ja pokazywałem triki przede wszystkich z kartami oraz monetami.

 

Miło wspominam ten wyjazd i całe wydarzenie. Mam nadzieję, że będzie jeszcze okazja, aby pojawić się w wyżej wspomnianym hotelu po raz kolejny. Ciekawe kim będzie kolejna firma? A może klient indywidualny?