Iluzjonista Karol Sanetti – seminarium Peganiego na temat: pokazy iluzji dla dzieci, Łódź 2013 – mała relacja

20 października pojawiłem się na seminarium iluzjonisty ze Skandynawii na temat: Pokazy iluzji dla dzieci.

 

Zanim jednak tam dotarłem to odbyłem podróż pociągiem z Białegostoku, przez Warszawę i do miejsca, gdzie miało odbyć się spotkanie – Łódź. Na szczęście bez przesiadki, czego nie lubię, szczególnie mając jakiś bagaż.

 

Przybyłem do Łodzi dzień wcześniej, spotykając się ze znajomymi z branży. Spokojnie w sobotę, aby następnego dnia na czas pojawić się na seminarium, które okazało się bardzo pożyteczne. Wiele cennych rad dotyczących samych pokazów, jak i marketingu. Świetne rutyny i wskazówki oraz szeroki wybór rekwizytów, gdzie zrobiłem niemałe zakupy. Steen Hedegard Sorensen to największy dystrybutor efektów iluzjonistycznych w Skandynawii i jednocześnie aktywny iluzjonista z repertuarem dziecięcym. Już kiedy miał 18 lat założył swoją działalność sprzedażową. Jestem bardzo zadowolony z zakupów, dzięki czemu mój repertuar został rozszerzony i już nie mogę się doczekać kiedy będę mógł zaprezentować nowe numery przed dziećmi.

 

Dodam, że bardzo podobał mi się strój iluzjonisty, który można zobaczyć na zdjęciu poniżej. Wszystko dobrze dopasowane i sprawiało miłe dla oka wrażenie.

iluzjonista łódź

 

Tymczasem spotkanie było kolejną dobrą okazją, aby spotkać się ze znajomymi z branży, porozmawiać co u kogo i jakie ciekawe sytuacje im się zdarzyły. Nie tylko na pokazach, ale też w życiu prywatnym. Wielu iluzjonistów nie tylko łączy pasja do sztuki złudzeń, ale też po prostu prywatna koleżeńska znajomość.

 

pokazy iluzji łódź

 

Podsumowując bardzo udany wyjazd. Dzieci szykujcie się na nową iluzję! 🙂