Iluzjonista Karol Sanetti – przez Lublin, Rzeszów aż do Gorlic na I Ogólnopolskie Konfrontacje Artystów Iluzji Gorlice 2013

W ostatni weekend pojawiłem się w Gorlicach. Odbywały się tam konfrontacje iluzjonistów z całej Polski. Wystartowałem w przeglądzie prezentując swój akt z parasolkami oraz przenikanie ręki przez szybę. Przyznam, że konkurencja była w mocnej obsadzie – obok do konkursu zgłosili się jedni z najlepszych manipulatorów iluzji w Polsce. Decyzją jury przyznano mi wyróżnienie. Dałem z siebie co mogłem. Poniżej moich oczekiwań, ale skoro jurorzy tak ocenili to zostaje tylko przyjąć werdykt. Poniżej zdjęcie z odbioru dyplomu.

pokaz iluzji gorlice

Oprócz przeglądu były jeszcze 3 seminaria dla osób z branży. A do tego uwieńczeniem całego dnia przedstawienie galowe w którym również wystąpiłem prezentując licznie zebranej się publiczności pojawianie parasoli.

 

Ogólnie wyjazd przyjemnie wspominam, bo znowu można było spotkać się z kolegami z branży z całej Polski. Pojawili się magicy z takich miast jak: Warszawa, Szczecin, Łódź, Kraków, Częstochowa i innych.

 

Jednym z organizatorów był Pan Wiesław Jaśkowski HAVIS, któremu należą się ogromne wyrazy szacunku i podziękowania, bo dwoił się i troił, aby każdy czuł się dobrze i żeby całość była jak najlepsza.

 

Kilka słów z innej perspektywy oraz zdjęć można znaleźć na:

http://www.halogorlice.pl/miasto-powiat/3446-skonfrontowano-iluzjonistow

 

Ogólnopolskie Konfrontacje Artystów Iluzji Gorlice 2013 to już tylko przeszłość i wspomnienia, ale może następne edycje, jeśli będą to stworzą razem z tą imprezą wspólną historię! Do usłyszenia przy kolejnym wpisie. 🙂