Iluzjonista Karol Sanetti – Przez Bielsk Podlaski, Siemiatycze, Radzyń Podlaski, Lubartów, Lublin po Zamość na pokaz iluzji na imprezie firmowej

iluzjonista zamość

Iluzjonista Karol Sanetti – Przez Bielsk Podlaski, Siemiatycze, Radzyń Podlaski, Lubartów, Lublin po Zamość na pokaz iluzji na imprezie firmowej – czyli zapraszam do czytania!

Ostatnio mam trochę jeżdżenia. W sumie mieszkam w Polsce i wszędzie mam blisko. 🙂 Jeśli klient  mnie zaprasza i jesteśmy w stanie zawrzeć warunki, które odpowiadają 2 stronom to czemu nie?

 

Już niejednokrotnie klienci decydowali się na usługi pomimo że nie były miejscowe. A to dlatego, ze na szczęście nie dla wszystkich największym priorytetem oferty jest cena. A przykładowo wolą wybrać wysoką jakość usług i nie zawieść swoich gości.

 

Jednym z moich czerwcowych wyjazdów był pokaz w Zamościu. Owe miasto położone jest w południowej części województwa lubelskiego. Nie był to mój pierwszy raz, podejrzewam, że nie ostatni i jeszcze zawitam tam ze swoim występem.

 

Jeśli chodzi o samo przedstawienie to bardzo przyjemnie wspominam. Jakiś czas temu dostałem zapytanie i odpisałem proponując swoje opcje programowe. Po wymianie korespondencyjnej z Panią Kasią byliśmy już umówieni. I zostało czekać do terminu imprezy. Przyjechałem wcześniej, aby wszystko przygotować itd. Publiczność była bardzo pozytywna. W różnym wieku, mieszana, jeśli chodzi o płeć i chętnie wzięła udział w pokazie. Widownia to jedna z najważniejszych części składowych każdego pokazu iluzji. Jeśli jest otwarta i pozytywna to łatwiej i przyjemniej się pracuje. Po wszystkim czekała już tylko podróż powrotna, regeneracja sił oraz wyczekiwanie na kolejny show.

 

Pasja jest wielką siłą, która motywuje do działania, bo jak mówi cytat, którego autora nie potrafię tutaj podać:

„ Człowiek bez pasji nie zrozumie drugiego, który wstaje o 3.30 żeby pójść na ryby. ”

 

PS Oczywiście zapraszam do obejrzenia skrótu w wersji krótkiego filmiku z całego występu:

                                   

Zamość – do miłego zobaczenia!