Iluzjonista Karol Sanetti – pokaz iluzji oraz nauki Mickaela Chatelaina – Łódź 16 czerwca 2013

16 czerwca 2013 czyli dokładnie wczoraj miałem okazję uczestniczyć w wyjątkowych naukach Mickaela Chatelaina. Jest to światowej klasy iluzjonista specjalizujący się w szybkich trikach karcianych. Jego efekty są bardzo wizualne, przede wszystkim z użyciem kart i nie do uwierzenia.

 

Seminarium odbyło się w Studiu Magicznego Arsenału i było organizowane przez pana Sławomira Piestrzeniewicza. A dokładnie przeprowadzone w ogrodzie za sprawą sprzyjającej pogody.

 

Ogólnie przyznam, że był to dla mnie długi i męczący dzień, bo z Białegostoku wyjeżdżałem po 4 rano, a wróciłem przed północą. W czasie podróży do Łodzi spędziłem więcej czasu niż w samym mieście. Ale było warto!

 

Ostatnie przygotowania Mickaela przed rozpoczęciem:

 

iluzjoniści łódź

 

Gość w trakcie prezentacji swoich efektów:

 

iluzjonista łódź

Przyznam, że na wszystkich zgromadzonych wielkie wrażenie zrobiły pomysły prowadzącego. Takich cudów jeszcze na żywo jeszcze nie widziałem. I nawet bym nie pomyślał, że można coś takiego zrobić z użyciem kart.

 

Jako ciekawostkę dodam, że stoisko Mickaela miałem okazję widzieć na Magicznej Konwencji w Blackpool w tym roku. Jednak tylko przez chwilę, a tutaj pełne seminarium.

 

Oczywiście grzechem byłoby czegoś nie nabyć do repertuaru z trików Chatelaina. Dlatego też sam zaopatrzyłem się w nowy numer.

 

Zainteresowanie produktami iluzjonisty po seminarium jak widać było spore:

 

magicy łódź

 

I oczywiście pamiątkowe zdjęcie:

 

występ iluzjonisty łódź

 

To było bardzo ciekawe doświadczenie i mam nadzieję, że następny gość zaproszony przez pana Sławka będzie równie interesujący jak ten z 16 czerwca! Do usłyszenia!

PS. Zapraszam Cię również na https://www.facebook.com/IluzjonistaKarolSanetti. Kliknij „LUBIĘ TO!” i bądź na bieżąco ze wszystkimi informacjami. Niektóre są tylko dostępne na fan page’u.