Iluzjonista Karol Sanetti – pokaz iluzji jako oryginalna atrakcja na wesele czyli mini relacja po targach ślubnych w Lublinie 2013

Ostatni weekend spędziłem na Targach Ślubnych w Lublinie rozszerzonych w tym roku o usługi na karnawał oraz studniówkę.

iluzjonista lublin

 

Było to dla mnie nowe doświadczenie, bo przeważnie na tego typu imprezach pojawiałem się na chwilę, robiłem swój występ i znikałem. Natomiast tym razem byłem tam z asystentką i jako wystawca.

pokaz na wesele lublin

 

2 dni obfite w nowe znajomości, sporo osób zainteresowanych i pozytywnie zaskoczonych moją profesją i mam nadzieję spore owoce tego wyjazdu w przyszłości.

 

Co do innych wystawców to miałem zainteresowanie kilku lokali co do iluzji jako rozrywki u nich na imprezach, spotkałem znajomy hotel, gdzie już występowałem 2 czy 3 razy, porozmawiałem z kilkoma osobami z innych ciekawych branż. Przyznam szczerze, że „zakolegowałem” się szczególnie z 2 firmami, które miałem okazję poznać bliżej. Myślę, że nadawaliśmy na podobnych, pozytywnych falach.

 

Pierwsza firma to http://www.adimstudio.pl/ . Mieściła się ona na stoisku obok. Prowadzili je koledzy Dawid i Mateusz. Z tym drugim więcej rozmawiałem i się zapoznałem. I oczywiście prezentowałem iluzje w wolnej chwili przez 2 dni. Dodam, że efekty pracy chłopaków (zdjęcia oraz wideofilmowanie) broniły się same na dużym ekranie, który mieli przy swoim stoisku oraz katalogu. Przyznam, że i ja bliżej zapoznałem się z ich pracą, która jest naprawdę rzetelna. Wystarczy sprawdzić na stronie, bądź umówić się na spotkanie. Z tego co patrzyłem to mieli momentami dużo zapytań i zaciekawienia od zwiedzających targi. Jeśli szukasz naprawdę świetnego filmu na wesele czy zdjęć sprawdź ich ofertę!

iluzjonista na wesele lublin

 

Drugą firmą była fotobudka – Lublin http://www.fotobudka-lublin.pl/ . Stoisko prowadzone przez Tomka z żoną. Akurat nie mieścili się oni bardzo blisko nas jak wyżej wymienieni panowie jednak nawiązaliśmy miły kontakt. Co do fotobudki to sam pierwszy raz w życiu miałem okazję skorzystać z tego urządzenia. Fajna sprawa na wesele i nie tylko!

 

Co do tego ile osób zwiedziło targi trudno mi powiedzieć, jednak zrobiłem zdjęcie w niedzielę około 14 jak dobrze pamiętam.

targi weselne lublin

 

Podsumowując warto było pojawić się chociażby dlatego by sprawdzić jak to jest być wystawcą. A co z tego będzie, zobaczymy…