Iluzjonista Karol Sanetti – ostatnie pokazy iluzji (Augustów, Warszawa, Białystok) czyli mała relacja

Witam Cię serdecznie!

 

Nie wiem czy czytasz ten tekst, ponieważ jesteś przypadkiem na mojej stronie, może przez facebooka, a może innym sposobem. Tak czy siak chciałbym się podzielić tym co ostatnio u mnie.

 

W ostatnim czasie odwiedziłem takie miejsca jak Augustów, Warszawa(a raczej okolice) czy Białystok.

 

W Augustowie przeprowadziłem swój program dla dzieci na imprezie plenerowej zorganizowanej z okazji dnia dziecka. Był to pokaz nietypowy jako, że w czasie występu zaczął padać deszcz. Część publiki była pod gołym niebem – w większości dzieci, które starając się pozostać suchymi zmniejszyły moją swobodę sceniczną. I po prostu niemalże zablokowały mi poruszanie się. Miałem około metra ruchu  w każdą stronę. Jednak udało mi się mam nadzieję pojawić nieco uśmiechu na ich twarzach. A tutaj kilka słów o moim pokazie od bardzo sympatycznej pani, która to mnie tam zaprosiła:

 

http://www.youtube.com/watch?v=u9kiPi8GP-I

 

Jeśli chodzi o okolice Warszawy to miałem okazję wystąpić ostatnio w 2 różnych miejscowościach i 2 razy były to imprezy firmowe. Na jednej z nich przedstawiłem swój program skrócony sceniczny oraz iluzję z bliska. Poniżej 2 zdjęcia z pokazów.

 

W trakcie prezentacji przenikania przez szybę:

iluzjonista impreza firmowa warszawa

 

Oraz iluzja z bliska przy stolikach gości:

iluzjonista z bliska warszawa

 

Na drugiej imprezie firmowej przedstawiłem jedynie odrobinę iluzji scenicznej.

 

A w Białymstoku miałem okazję czarować na uroczystości weselnej. I tam wprowadzić odrobinę magii na imprezie. Mam nadzieję, że się udało nieco zaczarować gości!

 

Nie wszystkie swoja pokazy iluzji tutaj opisuję, jednak myślę, że chociaż odrobinę uchyliłem rąbka tajemnicy tego co u mnie! Do usłyszenia!

 

Ps. Najbliższy czas również zapowiada się ciekawie, bo prawdopodobnie na dniach będę mieć okazję uczestniczyć w seminarium świetnego iluzjonisty z Francji, które odbędzie się w Łodzi! Bądź na bieżąco!