Atrakcja na duży Piknik Firmowy – 25 lecie firmowe z iluzjonistą!

Cześć!

Dziś podzielę się z Tobą relacją z jednego z ostatnich wyjazdów. Miał on miejsce pod koniec sierpnia 2016. Pokaz iluzji scenicznej, a następnie iluzja z bliska, jednak w tym wpisie bardziej skupię na pierwszej formule. Ogólnie rzecz biorąc była to impreza plenerowa (piknik rodzinny) – duża bo w całości wzięło udział podobno kilka tysięcy osób – z okazji 25 lecia firmy. Takie zlecenia to wyzwanie. Każda realizacja jest swego rodzaju testem i sprawdzeniem jak można sobie poradzić i zawsze warto dawać z siebie 100%. Jeśli coś nie pójdzie po myśli warto to zanotować i kolejnym razem zrobić to lepiej. A z dobrych rzeczy zawsze należy się cieszyć. Realizacja tego eventu była to przyjemność w bardzo ciekawym towarzystwie, jako, że na scenie oprócz mnie czyli Iluzjonisty uczestniczy mogli zobaczyć:

– Tomasza Kammela oraz Annę Popek w roli prowadzących, którzy w profesjonalny sposób wywiązali się ze swoich założeń

– Pokaz Zumby

– Zenona Martyniuka wraz z zespołem AKCENT

– Zespół Szafa Gra

– Zespół Wilki

– Zespół Zakopower

Poza tym mnóstwo innych atrakcji na terenie przygotowanym pod to przedsięwzięcie. Całość miała miejsce w 4 gwiazdkowym hotelu w okolicach stolicy Polski. Warszawa i tereny okoliczne to miejsce dosyć często przeze mnie odwiedzane, jeśli chodzi o pokazy iluzji. Jak zdarza mi się mówić: „Jesteśmy w Polsce i mobilni, także wszędzie jest blisko.” Łódź, Bydgoszcz, Kraków, Poznań Trójmiasto czy Wrocław to też żaden problem. Obsługa zleceń też za granicą. Do tej pory jeśli chodzi o moją iluzję i tereny poza Polską byłem w Anglii, Holandii i Czechach.

Wracając do imprezy – po pokazie iluzji mieliśmy okazję posłuchać koncertów na żywo i było trzeba wracać do domu. Często komuś wydaje się, że Iluzjonista/inny Artysta występuje tylko X minut na scenie i to tyle. Ot i praca. 😉 Zapomina jednak, że trzeba często bardzo długo przygotowywać program (niekiedy latami), inwestować w sprzęt, dojechać na miejsce, potem zrealizować przedstawienie, wrócić i tysiąc innych rzeczy. Często są to powroty do domu po kilka lub kilkanaście godzin w samochodzie. Wtedy warto sobie umilić czas rozmową czy muzyką podczas jazdy. Pomimo, że Iluzjoniści nie są powszechnie często widziani na żywo to są regularnie na różnych imprezach dla firm i osób prywatnych. Można powiedzieć, że najwięcej tego typu okazji jak imprezy firmowe, integracyjne itd jest w dużych miastach jak Warszawa, Kraków, Poznań czy Wrocław. Procentowo zapewne tak, lecz jak ja to mówię: „Iluzjoniści są trochę jak wypadki. Nie widzimy ich zbyt często, a są codziennie.” Wszędzie można zobaczyć Pokaz Iluzjonisty. Nawet w mniejszej miejscowości, gdzie pewna firma świętuje 10 lat swojej istnienia, czy też osoba prywatna robi ważną uroczystość. Pewnej reguły nie ma. Wszędzie ludzie lubią być miło zaskakiwania, a Iluzja jest atrakcją na każdą imprezę, która sukcesywnie zaskakuje.

Poniżej zapraszam Cię serdecznie do obejrzenia fotorelacji z Pokazu Iluzji oraz innych pobocznych zdjęć.

 

Zgodnie z tradycją i przy okazji zajechaliśmy do mojej babci, która nas TAK ugościła! 🙂

Występ Iluzjonisty Warszawa

 

Nieważne czy Warszawa, Kraków, Poznań czy Wrocław – w samochodzie czas nie zawsze leci szybko…

Występ Iluzjonisty Warszawa

Ja i jeden z moich ulubionych konferansjerów – Pan Tomasz Kammel!

pokaz iluzji Warszawa Tomasz Kammel

Całe szczęście czasami uwaga widza jest odwrócona od miny Iluzjonisty kimś urokliwym. Mam nadzieję. 🙂

Występ Iluzjonisty Warszawa

 

Czy to moje sobowtóry?! Nie, to tylko 2 telebimy po bokach dla lepszej widoczności widzów i tego co działo się na scenie. 😉

Iluzjonista Warszawa piknik firmowy

Pokaz dużej iluzji wraz z asystentką czyli magia przeniknięcia przez obręcze.

Występ Iluzjonisty Warszawa

 

Duża Iluzja ciąg dalszy.

Iluzjonista Warszawa piknik firmowy

Jeśli ktoś myśli, że Praca Iluzjonisty jest taka łatwa to niech nie da się zwieść! Trzeba nosić różne skrzynie i kobietę w częściach… 😉

Pokaz Iluzji Warszawa Dla Firm

 

Prezentacja efektu przeniknięcia ręki przez szybę. Jeden z moich ulubionych numerów!

Pokaz Iluzji Warszawa Dla Firm

A tak to wszystko wyglądało od tyłu, czyli podglądanie Pokazu Iluzji od zaplecza. 😉

Iluzjonista Warszawa piknik firmowyI tak to właśnie wyglądało. 🙂 Na pewno z tej realizacji miałem kilka wniosków i rzeczy do poprawy, lecz jak wspominałem zawsze warto patrzeć też na plusy realizacji. Tak wyglądąło 25 lecie firmowe z mojej perspektywy w okolicach Warszawy, a w kolejnym wpisie zobaczysz jak wyglądał inny Jubileusz firmowy. Zapraszam do śledzenia. 🙂 I do usłyszenia!