ILUZJONISTA BIAŁYSTOK POKAZ ILUZJI

Pokaz iluzji w Białystoku w miejscu, które bardzo lubię!

Kolejny pokaz iluzji w restauracji Venessa.

Chciałbym się z Tobą teraz podzielić tym co ostatnio robiłem – pokaz iluzji dla dorosłych w Białymstoku ! 

Było to w restauracji, którą bardzo lubię i cenię ludzi, którzy tam są – Venessa. Nie dość,że właściciel to bardzo miły człowiek to ludzie z obsługi są zawsze uśmiechnięci i ja osobiście czuję tam taką domową atmosferę. 

Jako iluzjonista byłem w wielu miejscach, jednak tam jest jak w domu. Moja praca pozwala mi poznawać różne lokale, bo ludzie chcąc urozmaicić swoją imprezę zamawiają pokazy iluzji w całej Polsce!

 

Pokazy iluzji, które przedstawiłem dzieliły się
na występ sceniczny oraz z bliska.

Występ iluzji scenicznej to widowisko dla wszystkich jednocześnie, a mikromagia to sztuki na wyciągnięcie ręki w bezpośrednim kontakcie. 

Było iście czarująco ! Co można zobaczyć na krótkiej fotorelacji poniżej. Zapraszam do obejrzenia kilku zdjęć z tych pokazów iluzji!

Pokaz iluzji scenicznej wyglądał tak :

Pokazy mikroiluzji wyglądały tak :

Dodam, że miałem przyjemność ostatnio swoje pokazy iluzji przedstawiać w różnych częściach Polski, m.in. Grajewo, Warszawa, okolice Olsztyna, Sokółka czy właśnie moje rodzinne miasto BIAŁYSTOK. Iluzjonista na imprezie to oryginalny dodatek, dzięki któremu dany event nabiera większej, magicznej wartości. Zaskakujące iluzje, humor oraz zaangażowanie gości to elementy sukcesu, który przekłada się na przyszłościowe korzyści. Występ magika to coraz częściej nieodzowny element różnych imprez. W końcu odpowiednia atrakcja jest jak wisienka na torcie. Bez niej też można się obejść, ale z nią całość jest urocza i bardziej zapada w pamięci.

Zaczaruj ważne chwile i zaskocz swoich gości pokazem iluzji!

Pozdrawiam magicznie,

Karol Sanetti Iluzjonista