iluzjonista białystok

 

Hej, hej !

Chciałbym się z Tobą teraz podzielić tym co ostatnio robiłem – pokaz iluzji dla dorosłych w Białymstoku ! Było to w restauracji, którą bardzo lubię i cenię ludzi, którzy tam są – Venessa. Nie dość, że właściciel to bardzo miły człowiek to ludzie z obsługi są zawsze uśmiechnięci i ja osobiście czuję tam taką domową atmosferę. Pozytywnie. 🙂

Pokazy magiczne, które przedstawiłem dla około 100 gości dzieliły się na te sceniczne oraz z bliska.
Występ iluzji scenicznej to widowisko dla wszystkich jednocześnie, a mikromagia to sztuki na wyciągnięcie ręki w bezpośrednim kontakcie. Było iście czarująco !

 

Pokaz iluzji scenicznej wyglądał tak :

pokaz iluzji białystok

pokaz iluzji i magii białystok

A iluzja z bliska tak :

magik białystok

iluzjonista bialystok

 

Dodam, że miałem przyjemność ostatnio swoje pokazy iluzji przedstawiać w różnych częściach Polski, m.in. Grajewo, Warszawa, okolice Olsztyna, Sokółka czy właśnie moje rodzinne miasto BIAŁYSTOK. Iluzjonista na imprezie to oryginalny dodatek, dzięki któremu dany event nabiera większej, magicznej wartości. Zaskakujące iluzje, humor oraz zaangażowanie gości to elementy sukcesu, który przekłada się na przyszłościowe korzyści. Występ magika to coraz częściej nieodzowny element różnych imprez. W końcu odpowiednia atrakcja jest jak wisienka na torcie. Bez niej też można się obejść, ale z nią całość jest urocza i bardziej zapada w pamięci.

 

Do usłyszenia kolejnym razem !

Karol Sanetti ILUZJONISTA