Atrakcja wieczoru - występ iluzjonistySztuka iluzji jest doskonałym i sprawdzonym urozmaiceniem podczas imprez firmowych, integracyjnych, szkoleń czy też konferencji. Iluzjonista Karol Sanetti posiadając bogaty repertuar może wprawić w dobry nastrój Państwa klientów czy też Gości poprzez efekty magiczne. Widowiskowość iluzji, zabawne dialogi oraz angażowanie widzów to czynniki, które mogą sprawić, iż ten event będzie niezapomniany.

Iluzjonista LublinIluzja Sceniczna

Typ programu, który jest przedstawiany przed wszystkimi jednocześnie. Przeznaczony na sceny(większe i mniejsze), bądź też w miejscu do tego zaaranżowanym. Iluzjonista stojący frontalnie do publiczności wykonuje efekty pod muzykę, jak też z komentarzem. Parasole będą pojawiać się znikąd, sznury łączyć w niewyjaśniony sposób, a chusty zmieniać się na oczach gości.

Jednak to nie wszystko! Przekonaj się!

Iluzjonista na weseleMikroiluzja (iluzja z bliska)

Iluzjonista chodząc od stolika do stolika zaskakuje gości przedstawiając efekty z odległości kilkudziesięciu cm od nich. Angażuje ich do numerów przede wszystkim z kartami, ale nie tylko. Są też używane monety czy pożyczone od widzów przedmioty. Magia z bliska pozostawia niezapomniane wspomnienia i uśmiech na twarzy. A i można zajrzeć do rękawa iluzjonisty i sprawdzić czy nie ma tam żadnego asa skoro jest już tak blisko nas!

 

 

Zapytaj o ofertę

 

 

 

Poniżej zapoznaj się z kilkoma skrótami z realizacji firmowych oraz opiniami osób (w formie video), które miały okazję uczestniczyć w pokazach.

Zobacz skróty:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz opinie osób, które widziały pokazy iluzji na imprezach firmowych:

 

 

Zapytaj o ofertę